FISHER PRICE Mały Doktor DVH14

Nr kat: 887961369373
Płeć:
  Dziewczynka
  Chłopiec
Wiek:
  3-4
  5-6
Wszystko, czego potrzebuje Twój mały lekarz do zabawy w doktora, w ... Informacje o produkcie
124,00 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Wszystko, czego potrzebuje Twój mały lekarz do zabawy w doktora, w jednym poręcznym zestawie!
Czy w domu jest lekarz? Teraz już tak! Dzięki zestawowi Mały Doktor od Fisher-Price® przedszkolaki mogą narzucić swoje białe kitle i oddać się fascynującej zabawie w odgrywanie ról. Przyszli pracownicy służby zdrowia mogą „słuchać” bicia serca pacjentów za pomocą stetoskopu, „mierzyć” im temperaturę termometrem (naciśnij przycisk, by zmienić ustawienie z „chory” na „zdrowy”!), zaglądać im do uszu przy pomocy otoskopu (fuj, ktoś ma brudne uszy!) lub założyć rękaw ciśnieniomierza i obserwować, co pokazuje wskaźnik! Teraz Twój maluch może na niby szybko opatrzyć każdą ranę dzięki dołączonemu do zestawu bandażowi. Nawet zastrzyki staną się przyjemniejsze dzięki zabawkowej strzykawce. Twój mały lekarz będzie świetnie się bawił, sprawdzając stan zdrowia wszystkich pacjentów w rodzinie, swoich pluszaków... a nawet psa. Zabawa, która rozwija. Zdrowe nawyki: Wizyta u lekarza może u dzieci w wieku przedszkolnym budzić sprzeczne emocje. Dzięki zestawowi Mały Doktor maluchy mogą nie tylko bawić się w odgrywanie ról, lecz także przygotować się na prawdziwą wizytę lekarską. Wyobraźnia: Przedszkolaki odgrywają różne scenariusze, udając, że opiekują się pacjentami. Dzielenie się i współpraca: Maluchy uczą się współpracować i odkrywają radość z zamiany ról – raz są lekarzami, innym razem pacjentami.

- 7 elementów! Stetoskop, rękaw do mierzenia ciśnienia, termometr, otoskop, strzykawka, bandaż i materiałowa „torba lekarska”
- Naciśnij przycisk na termometrze, aby zmienić ustawienie z „chory” na „zdrowy”
- Zmierz pacjentowi ciśnienie – pompuj mocno, by wprawić wskaźnik w ruch!
- Wszystkie potrzebne przyrządy zmieszczą się w torbie – „wizyty domowe” to teraz pestka
- Zabawka pomaga maluchom wyrobić zdrowe nawyki, uczy ich umiejętności dzielenia się z innymi i pobudza wyobraźnię!
- 3–6 lat

Napisz swoją opinię

FISHER PRICE Mały Doktor DVH14

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku