U NAS ZWROTY TO NIE PROBLEM!

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy:

-na stronie hapini.pl wejdź w zakładkę Moje konto -> Historia i szczegóły zamówień (KLIK) -> zaznacz produkt i ilość do zwrotu -> w polu "Nr konta bankowego" wpisz nr konta bankowego, na który otrzymasz zwrot pieniędzy za zwrócony produkt i zatwierdź przyciskiem "Żądanie zwrotu". Po zatwierdzeniu zwrotu przez Sklep w zakładce Moje konto -> Zwroty (KLIK) pojawi się Formularz zwrotu, który możesz wydrukować i dołączyć do zwracanego produktu.

lub

- prześlij jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na adres sklep@hapini.pl wraz z informacjami pozwalającymi na jednoznaczną identyfikacje zamówienia tj.: nr zamówienia, data zamówienia, nr indeksu produktu, który chcesz zwrócić i nr konta bankowego, na który dokonamy zwrotu pieniędzy po otrzymaniu przesyłki ze zwracanym produktem.

W przypadku przesłania informacji o odstąpieniu od umowy za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku za pośrednictwem poczty elektronicznej. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowaniu o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji chyba, że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 

Proszę odesłać lub przekazać nam produkt na poniższy adres:

Sklep Hapini.pl
ul. Sienkiewicza 12
78-100 Kołobrzeg
tel. 693000020
z dopiskiem „ZWROT nr ...” (tutaj wpisz numer zwrotu, który dostępny jest w zakładce 
Zwroty (KLIK) lub w przypadku gdy zgłaszasz zwrot na sklep@hapini.pl otrzymasz nr zwrotu we wiadomości od Sklepu)

niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo produkt przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Polub nas na facebooku