BRUDER 02456 Minikoparka Caterpillar

Nr kat: 4001702024567
Płeć:
  Chłopiec
Wiek:
  3-4
  5-6
  7-8
  9+
Minikoparka CAT firmy Bruder jest niewielkich rozmiarów a zaskakuje... Informacje o produkcie
159,00 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Minikoparka CAT firmy Bruder jest niewielkich rozmiarów a zaskakuje szczegółowymi detalami. Zabawka wykonana została z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, cechuje się solidną konstrukcją oraz eleganckim wyglądem. Maszynę odwzorowano w skali 1:16, przy czym jest taka sama jak oryginał. Jedyną różnicą jest to, że jest mniejsza :)

W maszynie zamontowane zostało w pełni funkcjonalne ruchome ramię koparki, które można zablokować w pozycji uniesionej. Można przechylić samą łyżkę, w przypadku, gdy chcemy np. poszerzyć wykop czy zabrać więcej ładunku. Ramię koparki można ustawić w prostopadle do kabiny, tj. ustawić je bokiem do maszyny, aby zebrać ładunek po prawej lub lewej stronie. Poprzez zabawę dziecko uczy się podejmowania decyzji oraz kolejności wykonywanych czynności, a więc zabawka sprawdzi się podczas niejednej wolnej chwili małego urwisa.

Dodatkowo z przodu pojazdu znajduje się spychacz, który pozwoli dziecku na wyrównanie nierówności terenu czy zsunięcie usypów. Można podnieść go podczas przejazdu lub ustawić w pozycji roboczej (opuścić) w czasie pracy lemiesza. Aby ułatwić przejazd po nierównym oraz piaszczystym terenie maszyna posiada gumowe, obracające się gąsienice. Składają się one z poszczególnych ogniw - jak w prawdziwym odpowiedniku tej koparki. Nasza pociecha bez problemu może bawić się w ogrodzie czy domu. Maszyna nie wydaje hałaśliwych dźwięków, a dodatkowo na piasku pozostawia fajny wzorek.

W minikoparce znajduje się obracana o 360 stopni kabina wraz z ładowarką by bez zbędnego przestawiania maszyny przenieść wykopany piasek czy zacząć kopać drugi dół po przeciwnej stronie. Operator maszyny widzi również co się dzieje z drugiej strony i czy może spokojnie wykonywać manewry nie stwarzając wokół niebezpieczeństwa.

Maszyna posiada otwieraną pokrywę silnika, dzięki której ciekawe świata dziecko może podejrzeć wygląd maszyny od środka. Układ wewnętrzny modelu został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem. Przeszklona kabina zamontowana w koparce sprawia, że w środku kabiny panuje wiekszy porządek, a operator nie musi martwić się o złą pogodę oraz odłamki ładunku wpadające do środka. Aby operator mógł wejść do środka kabiny producent zamontował otwierane drzwi. Wiekszą frajdę w czasie zabawy zapewnią figurki z serii bWorld, które sprawdzą się jako operatorzy maszyn. Figurki mają ruchome kończyny oraz można je posadzić w kabinie maszyny by trzymały kierownicę. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie.

Minikoparka:
- w pełni funkcjonalne, podnoszone ramię koparki sterowane ręcznie;
- obracane na boki ramię koparki;
- podnoszony przedni spychacz;
- przeszklona kabina kierowcy z otwieranymi drzwiczkami;
- otwierana pokrywa silnika;
- gumowe, miękkie gąsienice składające się z poszczególnych ogniw - jak w prawdziwym odpowiedniku tej koparki;
- obracana o 360 stopni kabina operatora.

Napisz swoją opinię

BRUDER 02456 Minikoparka Caterpillar

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku