• Nowy

BIGJIGS Skrzynka z narzędziami dla juniora BJ410

Nr kat: 691621034101
Płeć:
  Chłopiec
Wiek:
  7-8
  9+
Oto wspaniały sposób, by stać się prawdziwym majsterkowiczem! Ta solidnie wykonana, drewniana skrzyneczka zamykana na zatrzask zawiera wszystko, co dla małego Boba Budowniczego jest niezbędne m.in.: różne rodzaje kluczy, młotki, śrubokręty, drewniane miarki, dłuto, kombinerki... Informacje o produkcie
105,01 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Oto wspaniały sposób, by stać się prawdziwym majsterkowiczem! Ta solidnie wykonana, drewniana skrzyneczka zamykana na zatrzask zawiera wszystko, co dla małego Boba Budowniczego jest niezbędne m.in.: różne rodzaje kluczy, młotki, śrubokręty, drewniane miarki, dłuto, kombinerki, piła, hebel, zacisk, papier ścierny i jeszcze kilka innych starannie wykonanych narzędzi - łącznie 28 sztuk! Narzędzia trzymają się w odpowiednich miejscach w skrzyneczce, nie "przewracają się" w niej. Skrzynkę stawia się na stole i otwiera jak szafę warsztatową na dwie strony. Narzędzia w swoich uchwytach wyjeżdżają na obracanych półeczkach. Bardzo fajne rozwiązanie. Dziecko podczas zabawy ćwiczy zastosowanie danych narzędzi, a także porządkowanie ich na odpowiednie miejsce po zabawie. Z taką skrzyneczką nie można się nudzić! Świetna propozycja na prezent dla małego majsterkowicza. Drewno jako materiał do produkcji zabawek posiada niemal wyłącznie same zalety: jest bardzo trwałe, ekologiczne i bezpieczne. Drewno jest surowcem odnawialnym i może być pozyskiwane z upraw bez szkody dla środowiska. Zabawki z drewna od pokoleń uczą i bawią dzieci. Drewno jest przyjemne w dotyku, a często prosta forma zabawek z drewna pobudza wyobraźnię i sprawia, że dzieci bardzo lubią bawić się drewnianymi zabawkami.

Napisz swoją opinię

BIGJIGS Skrzynka z narzędziami dla juniora BJ410

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku