FISHER PRICE Aktywne klocki ze zwierzętami DHW15

Nr kat: 887961219449
Płeć:
  Dziewczynka
  Chłopiec
Wiek:
  0-2
Fisher Price Aktywne klocki ze zwierzątkamiDHW15 Dziecięca zabawa świetnie się układa dzięki aktywnym klockom ze zwierzątkami od Fisher Price. Każdy klocek ma 4 ścianki z innymi ciekawymi niespodziankami do odkrycia: - literkami - cyframi - zwierzątkami do zabawy w „a k... Informacje o produkcie
85,01 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Fisher Price Aktywne klocki ze zwierzątkamiDHW15 Dziecięca zabawa świetnie się układa dzięki aktywnym klockom ze zwierzątkami od Fisher Price. Każdy klocek ma 4 ścianki z innymi ciekawymi niespodziankami do odkrycia: - literkami - cyframi - zwierzątkami do zabawy w „a kuku” - dodatkowymi radosnymi funkcjami Naciśnięcie przycisku u góry każdego z klocków uruchamia jego funkcję. Klocki można ułożyć jeden na drugim, aby móc aktywować je jednocześnie jednym przyciskiem u samej góry. Czerwony klocek ma wirujące kółko i specjalny przełącznik. Żółty klocek ma klikający przełącznik i drzwiczki do obracania. Niebieski klocek ma obrotowy wałeczek i drzwiczki do przesuwania. Zabawka dzięki której dziecko rozwija zręczność i koordynację wzrokowo-ruchową.Klocki zachęcają dziecko do odkrywania różnych funkcji. Zabawka nie tylko zapewni Twojemu dziecku moc zabawy, ale wpłynie na rozwój motoryki małej, koordynacji ręka - oko, percepcji wzrokowej, logicznego myślenia.

Napisz swoją opinię

FISHER PRICE Aktywne klocki ze zwierzętami DHW15

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku