PSI PATROL Flip and Fly Helikopter odrzutowniec Sky 2w1 20088697

Nr kat: 778988680209A
Płeć:
  Dziewczynka
  Chłopiec
Wiek:
  3-4
  5-6
  7-8
Zabawka Spin Master Psi Patrol Flip & Fly Skye to zestaw 2 w 1. Szaro-różowy helikopter w kilku ruchach przekształca się w odrzutowiec wyposażony w hak ratunkowy. Ponadto można korzystać z wyrzutni, aby uwolnić dyski i haki ratownicze. To świetna zabawka dla każdego małego fan... Informacje o produkcie
149,00 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Zabawka Spin Master Psi Patrol Flip & Fly Skye to zestaw 2 w 1. Szaro-różowy helikopter w kilku ruchach przekształca się w odrzutowiec wyposażony w hak ratunkowy. Ponadto można korzystać z wyrzutni, aby uwolnić dyski i haki ratownicze. To świetna zabawka dla każdego małego fana bohaterskich szczeniaków z serialu Psi Patrol.

Do zestawu Spin Master Psi Patrol Flip & Fly dołączona jest figurka, będąca wierną kopią serialowej pilotki, szczeniaka Cocker Spaniela Skye. Figurka jest ubrana w różowy kubraczek z czapką pilotką z goglami oraz różowym plecakiem. Szczeniaka Skye można umieścić we wnętrzu pojazdu, dzięki czemu to ona staje się jego kierowcą.

Napisz swoją opinię

PSI PATROL Flip and Fly Helikopter odrzutowniec Sky 2w1 20088697

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku