PLAYMOBIL COUNTRY 6930 Turniej jeździecki

Nr kat: 4008789069306
Płeć:
  Dziewczynka
  Chłopiec
Wiek:
  3-4
  5-6
  7-8
Playmobil 6930 Turniej jeździecki Klocki są nowe, w stanie kompletnym, oryginalnie zapakowane ze wszystkimi plombami i dostępne od ręki na terenie Częstochowy. Klocki można odebrać osobiście na terenie Częstochowy, Blachowni lub Kłobucka. Zapraszam. Proszę śmiało dzwoni... Informacje o produkcie
129,99 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Playmobil 6930 Turniej jeździecki Klocki są nowe, w stanie kompletnym, oryginalnie zapakowane ze wszystkimi plombami i dostępne od ręki na terenie Częstochowy. Klocki można odebrać osobiście na terenie Częstochowy, Blachowni lub Kłobucka. Zapraszam. Proszę śmiało dzwonić lub pisać - zawsze oddzwaniamy i odpisujemy na zapytania Klientów. Wysyłka odbywa się natychmiast po zakupie klocków! 100% - 1500 pozytywnych komentarzy :) Zachęcam do przeczytania zakładki "o sprzedającym", Zapraszam również na inne aukcje, Pozdrawiam i życzę udanych zakupów w Markecie Klocków LEGO Wojtek Wróż.

Napisz swoją opinię

PLAYMOBIL COUNTRY 6930 Turniej jeździecki

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku