PLAYMOBIL CITY LIFE 70192 Szpitalny pokój dziecięcy

Nr kat: 4008789701923
Płeć:
  Dziewczynka
  Chłopiec
Wiek:
  3-4
  5-6
  7-8
PLAYMOBIL to marka powstała w 1974r., stworzona przez projektanta Hansa Becka. Zabawki systemowe Playmobil zaliczane są do klasyków zabawek dziecięcych, kolekcji bardzo szczegółowo dopracowanych. Zestawy z serii Playmobil można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc przy tym niepowt... Informacje o produkcie
64,98 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
PLAYMOBIL to marka powstała w 1974r., stworzona przez projektanta Hansa Becka. Zabawki systemowe Playmobil zaliczane są do klasyków zabawek dziecięcych, kolekcji bardzo szczegółowo dopracowanych. Zestawy z serii Playmobil można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc przy tym niepowtarzalne kombinacje. Seria Playmobil City Life W mieście codziennie dzieje się wiele interesujących rzeczy. Sąsiedzi wprowadzają się do nowego domu, tata myje samochód campingowy, a mama sprząta dużą kuchnię. Tutaj na pewno nie można się nudzić. Seria „Życie w mieście” Playmobil opowiada niekończącą się historię o tym, jak można żyć i co można robić w dużym mieście. Zawartość opakowania: - 2 figurki Playmobil, - łóżko szpitalne, szafka, - USG, naklejki dekoracyjna, - kubek, maskotka, kula, - inne akcesoria tematyczne.

Napisz swoją opinię

PLAYMOBIL CITY LIFE 70192 Szpitalny pokój dziecięcy

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku