PLAYMOBIL CITY LIFE 70015 Moja kawiarnia

Nr kat: 4008789700155
Płeć:
  Dziewczynka
  Chłopiec
Wiek:
  3-4
  5-6
  7-8
Budynek z piękną, otwieraną witryną, ażurowymi drzwiami i tarasem na dachu, gdzie można wypić ulubiony napój i zjeść ciacho, zachęca do zabawy. W witrynie pięknie wyeksponowano pyszności i słodkości. Goście mają do dyspozycji stoliki na parterze lub na tarasie. Zawartość i ... Informacje o produkcie
184,99 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Budynek z piękną, otwieraną witryną, ażurowymi drzwiami i tarasem na dachu, gdzie można wypić ulubiony napój i zjeść ciacho, zachęca do zabawy. W witrynie pięknie wyeksponowano pyszności i słodkości. Goście mają do dyspozycji stoliki na parterze lub na tarasie. Zawartość i cechy zestawu: - budynek kawiarni, który można połączyć z innymi budynkami z serii, tworząc piękną kamienicę - parter i taras na dachu - wysokość budynku - 17.1 cm - otwierane, ażurowe drzwi - otwierana witryna z markizą - meble do wyposażenia: 2 stoliki, 4 krzesła, lada, witryna, regał - 3 figurki Playmobil: tato i dziecko, pani - cukiernik - arkusz z naklejkami - akcesoria dodatkowe, wzbogacające zabawę: kwiaty w donicach, zastawa, dzbanek i sztućce, torty, ciasta, ciasteczka, ekspres do kawy, kasa, patery, menu, wiele innych.

Napisz swoją opinię

PLAYMOBIL CITY LIFE 70015 Moja kawiarnia

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku