PLAYMOBIL CITY LIFE 70014 Mój miejski domek

Nr kat: 4008789700148
Płeć:
  Dziewczynka
Wiek:
  3-4
  5-6
  7-8
Dwupiętrowy budynek z zagospodarowanym poddaszem posiada swoisty, miejski klimat. Na parterze mamy do dyspozycji aneks kuchenny z jadalnią i kącikiem wypoczynkowym. Na pierwszym piętrze mieści się sypialnia i łazienka, a na poddaszu pokój dziecięcy. Zestaw wyposażono we wszyst... Informacje o produkcie
244,99 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Dwupiętrowy budynek z zagospodarowanym poddaszem posiada swoisty, miejski klimat. Na parterze mamy do dyspozycji aneks kuchenny z jadalnią i kącikiem wypoczynkowym. Na pierwszym piętrze mieści się sypialnia i łazienka, a na poddaszu pokój dziecięcy. Zestaw wyposażono we wszystkie niezbędne mebelki i akcesoria do zabawy, w sumie aż 196 elementów. Znajdziemy tu także 2 figurki Playmobil: mamę i dziecko. Charakterystyka produktu: - 3-kondygnacyjny domek - kamienica - kuchnia z salonem i aneksem kuchennym wraz z mebelkami - sypialnia rodziców i łazienka z wyposażeniem - pokój dziecięcy z biurkiem, łóżkiem i regałem na zabawki - 2 figurki mamy i dziecka - mnóstwo dodatków wzbogacających zabawę - wysokość domku po złożeniu 39,5 cm - otwierane drzwi wejściowe - otwierana skrzynka na listy - możliwość połączenia z pozostałymi zestawami z serii: "moje małe miasto"

Napisz swoją opinię

PLAYMOBIL CITY LIFE 70014 Mój miejski domek

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku