PLAYMOBIL CITY LIFE 9427 Ślubna kareta

Nr kat: 4008789094278
Płeć:
  Dziewczynka
Wiek:
  3-4
  5-6
  7-8
  9+
Ślub to wyjątkowy dla każdej pary dzień, jaki trafia się tylko raz w życiu! Organizacja ceremonii to nie lada wyzwanie, przed którym staje każda młoda para. Jedną z ważnych kwestii jest wybór odpowiedniego pojazdu, który dowiezie nowożeńców do kościoła. A co powiesz na przejaż... Informacje o produkcie
54,99 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Ślub to wyjątkowy dla każdej pary dzień, jaki trafia się tylko raz w życiu! Organizacja ceremonii to nie lada wyzwanie, przed którym staje każda młoda para. Jedną z ważnych kwestii jest wybór odpowiedniego pojazdu, który dowiezie nowożeńców do kościoła. A co powiesz na przejażdżkę przepiękną, ślubną karetą, do której zaprzęgnięto dwa białe, nakrapiane rumaki? Tej romantycznej podróży nie da się zapomnieć! Ślubna kareta ma złote koła i fotele oraz przepięknie rzeźbiony, jasnoróżowy tył, do którego doczepiono girlandę z kokardami oraz puszki z serduszkami. Z przodu znajduje się miejsce dla kierowcy, ozdobione kwiatami. Pięknie wystrojona młoda para może zająć miejsca! Dziewczyna ubrana jest w długą, białą suknię, a pan młody w szyty na miarę garnitur. Niezwykle elegancko prezentuje się także woźnica w szarej marynarce i pasującym cylindrze, a konikom zapięto złotą uprząż. Na oparciu karety przysiadły dwa białe gołąbki. Do zestawu dołączono także dekoracyjną donicę z kwiatami. Klocki Playmobil pozwalają dzieciom na kreatywną zabawę z elementami odgrywania ról oraz wymyślania historii, co sprawia im ogromną radość i rozwija wyobraźnię. Wymiary: 32cm x 9cm x 9cm Producent: Brandstätter Group Seria: City Life Numer katalogowy: 9427 Wiek dziecka: 4+ Ilość elementów: - Wymiary: - PLAYMOBIL to słynna marka zabawek należąca do niemieckiego koncernu Brandstätter Stiftung & Co. KG. Historia firmy sięga 1876 roku, kiedy to została założona przez Andreasa Brandstättera. W 1974 roku na rynek zostaje wprowadzona marka Playmobil. Fabryki koncernu zlokalizowane są w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie. Produkowane zabawki cechuje duża różnorodność, wysoka jakość, trwałość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Również w Polsce PLAYMOBIL zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i wśród rodziców, wychowawców i pedagogów.

Napisz swoją opinię

PLAYMOBIL CITY LIFE 9427 Ślubna kareta

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku