PLAYMOBIL CITY ACTION 9463 Samochód strażacki z drabiną

Nr kat: 4008789094636
Płeć:
  Chłopiec
Wiek:
  3-4
  5-6
  7-8
  9+
Zawył alarm – dzielni strażacy pakują niezbędny sprzęt i odpalają silnik swojego wielkiego, czerwonego wozu strażackiego. Gdy wybuchnie pożar, każda minuta jest cenna na wagę złota. Im szybciej strażacy pojawią się na miejscu, tym większa szansa, że pożar uda się okiełznać, a ... Informacje o produkcie
289,98 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Zawył alarm – dzielni strażacy pakują niezbędny sprzęt i odpalają silnik swojego wielkiego, czerwonego wozu strażackiego. Gdy wybuchnie pożar, każda minuta jest cenna na wagę złota. Im szybciej strażacy pojawią się na miejscu, tym większa szansa, że pożar uda się okiełznać, a straty będą mniejsze. Strażacy dysponują nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem i są świetnie wyszkoleni. Lata doświadczenia, godziny treningu każdego dnia i ćwiczenia sprawiły, że są prawdziwymi mistrzami w swoim fachu. Ciężko by im jednak było poradzić sobie bez funkcjonalnego wozu strażackiego! Wielki wóz strażacki Playmobil w doskonały sposób imituje rzeczywisty pojazd. W kabinie z przodu znajdują się cztery fotele dla kierowcy i pasażerów, a na platformie z tyłu zamontowano długą, obrotową drabinę. Do niej przyczepiony jest kosz, w którym jeden ze strażaków gasi ogień z wysokości. Do dyspozycji ma rozwijanego węża, którym polewa groźne płomienie. Wysuwane podpórki gwarantują stabilność wozu podczas gdy strażacy pracują przy gaszeniu pożaru. Zabawka została wyposażona w detale, takie jak tablica rejestracyjna, reflektory, boczne lusterka czy działającą syrenę i świecący się, niebieski panel na dachu. Zabawie towarzyszyć będą więc realistyczne dźwięki i efekty świetlne. Zawartość zestawu: wóz strażacki, 3x figurka strażaka, 3x pachołek, gaśnica, sprzęt i akcesoria strażackie. Wymagane baterie: 2 x 1,5V (brak w zestawie). Producent: Playmobil / Brandstätter Group Seria: City Action Numer katalogowy: 9463 Wiek dziecka: 4+ Ilość elementów: - Wymiary opakowania: 38cm x 28cm x 15,5cm PLAYMOBIL to słynna marka zabawek należąca do niemieckiego koncernu Brandstätter Stiftung & Co. KG. Historia firmy sięga 1876 roku, kiedy to została założona przez Andreasa Brandstättera. W 1974 roku na rynek zostaje wprowadzona marka Playmobil. Fabryki koncernu zlokalizowane są w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie. Produkowane zabawki cechuje duża różnorodność, wysoka jakość, trwałość i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Również w Polsce PLAYMOBIL zdobywa coraz większą popularność zarówno wśród dzieci, jak i wśród rodziców, wychowawców i pedagogów.

Napisz swoją opinię

PLAYMOBIL CITY ACTION 9463 Samochód strażacki z drabiną

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku