CLEMENTONI Mówiące pióro 500 pytań 50651

Nr kat: 8005125506514
Płeć:
  Dziewczynka
  Chłopiec
Wiek:
  3-4
  5-6
MÓWIĄCE PIÓRO, 500 PYTAŃ TO: To zabawny, edukacyjny zestaw który dzięki zaproponowanym grom i zabawom dostosowanym do możliwości dzieci w wieku od 3 do 5 lat sprzyja rozwojowi licznych umiejętności nabywanych w okresie przedszkolnym. Wzbudza u najmłodszych ciekawość do o... Informacje o produkcie
49,00 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
MÓWIĄCE PIÓRO, 500 PYTAŃ TO: To zabawny, edukacyjny zestaw który dzięki zaproponowanym grom i zabawom dostosowanym do możliwości dzieci w wieku od 3 do 5 lat sprzyja rozwojowi licznych umiejętności nabywanych w okresie przedszkolnym. Wzbudza u najmłodszych ciekawość do otaczającego świata oraz pokazuje im jaka przyjemność może płynąć z jego odkrywania. MÓWIĄCE PIÓRO, 500 PYTAŃ TO: - rozwijanie umiejętności logicznego myślenia i zmysłu obserwacji - uczenie się liczb - uczenie się czytania i pisania - ćwiczenie pamięci - rozwijanie samodzielności - rozwijanie kreatywności i wyobraźni - rozwijanie umiejętności manualnych 500 quizów jest zabawną grą edukacyjną polegającą na pytaniach i odpowiedziach, przeznaczoną dla dzieci w wieku od 3 lat. 60 zadań tworzy pełną ścieżkę dydaktyczną dzięki której dziecko uczy się kolorów, kształtów, liczb i ilości oraz pojęć odnoszących się do przestrzeni, czasu i wymiarów. TEMATY: - Rozpoznawanie kolorów - 9 plansz - Rozpoznawanie kształtów - 6 plansz - Obserwacja i skojarzenia - 14 plansz - Orientacja przestrzenna - 10 plansz - Obserwacja i rozpoznawanie obcych elementów - 8 plansz - Liczby, ilości i sekwencje - 8 plansz - Rozmiary i waga - 5 plamsz Grze nadano aspekt rozrywkowy i zabawowy dzięki czemu osiągnięcie zamierzonych celów było łatwiejsze a uczenie się zaproponowanych pojęć jeszcze bardziej skuteczne. Dzięki mówiącemu pióru, które sygnalizuje odpowiedzi zarówno poprawne jak i błędne, dziecko może się bawić i uczyć samo bez pomocy osoby dorosłej.

Napisz swoją opinię

CLEMENTONI Mówiące pióro 500 pytań 50651

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku