BRUDER 02587 Land Rover Defender z figurką leśnika i z psem

Nr kat: 4001702025878
Land Rover Defender z figurką leśnika i psem 02587 uzupełnia ofertę... Informacje o produkcie
239,00 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Land Rover Defender z figurką leśnika i psem 02587 uzupełnia ofertę pojazdów marki Bruder z kolekcji leśnych zabawek. Land Rover wygląda jak prawdziwe auto, ponieważ został odwzorowany w skali 1:16. Terenowego samochodu nie może zabraknąć na półce miłośników pojazdów Bruder. Zestaw z zielonym Land Roverem wyróżnia się solidną konstrukcją, a do jego produkcji użyto najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Ze względu na małe elementy zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 4 roku życia.

W skład zestawu wchodzi terenowe auto Land Rover, figurka leśniczego oraz figurka psa myśliwskiego wraz z akcesoriami.

Land Rover posiada dwuosiowe niezależne sprężynowe zawieszenie, które sprawdzi się wyśmienicie na nierównym terenie. Oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę na sprężynach bez odrywania korpusu pojazdu. Mały urwis może sterować autem za pomocą dodatkowej "długiej" kierownicy montowanej przez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod samochodem, między kołami.

Dziecko podczas zabawy może otworzyć drzwi kabiny kierowcy oraz tylne drzwi do bagażnika, zdjąć bagażnik z dachu samochodu. W bagażniku samochodu znajduje się miejsce na klatkę do transportowania pieska. Te wszystkie drobnostki pobudzą wyobraźnię oraz zachęcą dziecko do dalszej zabawy. A może zdarzyć się, że rozwiną zainteresowania dziecka i odnajdą ich nowe pasje.

W zestawie znajdują się dwie figurki. Figurka myśliwego z pieskiem przyda się do odgrywania scenek z polowania czy patrolowania lasu. To ciekawe uzupełnienie kolekcji dla młodych leśników i miłośników leśnych zajęć. Leśnik ma ruchome kończyny oraz głowę. Dodatkowo postać może chwycić rękoma kierownice lub dołączone do zestawu akcesoria, dlatego sprawdzi się jako operator maszyny. Zabawka jest sporej wysokości (ok. 11 cm), dzięki czemu można używać jej także do samodzielnej zabawy. Do zestawu dołączone zostały akcesoria: strzelba, smycz, miska i klatka do transportowania pieska. Wymyślone historyjki oraz odgrywane scenki z rekwizytami staną się bardziej realne.

BRUDER Land Rover Defender z figurką i psem 02587 EAN (GTIN) 4001702025878
Ciekawy świata urwis ma możliwość otwarcia klapy maski, by bawiąc się podejrzeć budowę wewnętrzną maszyny. Wygląd został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem spotykanym na polskich drogach. Auto wyposażone zostało w zdejmowane koło zapasowe umieszczone na tylnej klapie oraz sprzęgło holownicze. Hak przyda się małym pociechom do holowania niesprawnego pojazdu lub innej maszyny, którą dziecko posiada w swojej kolekcji.

Zabawa jest w pełni bezpieczna, gdyż w samochodzie zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu dokonywanego przez zabawkę.

Land Rover w skrócie:

dwuosiowe zawieszenie;
gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
niezależne sprężynowe zawieszenie osi (przedniej i tylnej);
skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
zdejmowany bagażnik;
otwierane drzwi kierowcy i pasażera;
otwierane tylne drzwi;
podnoszona maska silnika;
zamontowane sprzęgło holownicze;
koło zapasowe na tylnej klapie;
Figurki w skrócie:

figurka leśniczego ma ruchome kończyny, głowę oraz przedramiona;
wykonana z najwyższej jakości tworzywa;
posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa;
w zestawie strzelba, smycz, miska i klatka do transportowania piesk

Napisz swoją opinię

BRUDER 02587 Land Rover Defender z figurką leśnika i z psem

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku