DUMEL Spinner Dual shot blaster hurricane S86311

Nr kat: 4891813863113
Płeć:
  Chłopiec
Wiek:
  5-6
  7-8
  9+
Specjalny pistolet blaster do którego można załadować dwa spinery. Wykorzystaj przewagę dwóch strzałów.

Wystrzel za pomocą pistoletu spiner wprost na arenę, Twój przeciwnik niech zrobi to samo. Rywalizacja poprzez wystrzelenie z blastera pocisku zapewni nieprzewidyw... Informacje o produkcie
109,00 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Specjalny pistolet blaster do którego można załadować dwa spinery. Wykorzystaj przewagę dwóch strzałów.

Wystrzel za pomocą pistoletu spiner wprost na arenę, Twój przeciwnik niech zrobi to samo. Rywalizacja poprzez wystrzelenie z blastera pocisku zapewni nieprzewidywalną i niepowtarzalną rozgrywkę metalowych spinerów. Nie próbuj ich chwytać, jak się szybko obracają! To naprawdę może zaboleć! Szybkość, wirowanie i zderzenia metalowych bączków tworzą emoconujące widowisko na arenie oraz potęgują emocje w oczekiwaniu na wynik potyczki. Arena to plastikowa przestrzeń. Dzięki niej mamy wystarczajaco dużo miejsca do przeprowadzenia walki, a jednocześnie jest ona ograniczona i bezpieczna oraz pozwala na przeprowadzanie ciekawszych pojedynków. Oczywiście możesz wypuścić spiner na dowolnej płaskiej powierzchni, ale rozgrywka może nie być już taka arakcyjna na zbyt dużej powierzchni.Spinery można zbierać, dostosowywać i nimi walczyć! A blastery-wyrzutnie pozwalają na zwiększenie mocy obrotowej bączka poprzez ich odpowiednie naciągnięcie.

Zabawka dla dzieci od 5 roku życia.

Wymiary opakowania: 41 x 22 x6 cm

Zawartość zestawu:

dwustrzałowy pistolet blaster
2 spinnery

Napisz swoją opinię

DUMEL Spinner Dual shot blaster hurricane S86311

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku