NERF N-Strike Elite Infinus E0438

Nr kat: 5010993499618
Płeć:
  Chłopiec
Wiek:
  7-8
  9+
Nerf N-Strike - Wyrzutnia Infinus Elite E0438. Dołącz do bitwy z najnowszą wyrzutnią w katalogu Nerf. Infinus, bo taką nazwę nosi owa wyrzutnia, stworzony został z myślą o tych, którzy cenią sobie szybki tryb gry. Dzięki technologii "Speed-Load" już nigdy nie będziesz musiał m... Informacje o produkcie
249,00 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Nerf N-Strike - Wyrzutnia Infinus Elite E0438. Dołącz do bitwy z najnowszą wyrzutnią w katalogu Nerf. Infinus, bo taką nazwę nosi owa wyrzutnia, stworzony został z myślą o tych, którzy cenią sobie szybki tryb gry. Dzięki technologii "Speed-Load" już nigdy nie będziesz musiał martwić się przeładowywaniem wyrzutni. Wystarczy przyłożyć piankową strzałkę do otworu miotacza, który następnie wciągnie strzałkę i załaduje ją na odpowiednie miejsce. To jednak nie wszystko, w zestawie znajdziecie magazynek-bębenek, który zdoła pomieścić aż 30 strzałek Nerf! Nerf Infinus zmieni to, jak myślicie na polu bitwy! Specyfikacje: - W pełni zmotoryzowany miotacz - Automatyczna technologia szybkiego ładowania - Ładowanie poprzez przyłożenie piankowej strzałki do otworu miotacza, który ją wciągnie i załaduje w odpowiednie miejsce - Ładuj i strzelaj strzałkami bez wyjmowania bębna - Magazynek-bębenek pomieścić aż 30 strzałek Nerf - 30 strzałek Nerf Elite (dołączone)

Napisz swoją opinię

NERF N-Strike Elite Infinus E0438

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku