LEGO CREATOR 31077 Słodkie niespodzianki

Nr kat: 5702016111781
Płeć:
  Dziewczynka
  Chłopiec
Wiek:
  7-8
  9+
Serwuj smakołyki zadowolonym klientom przytulnej cukierni LEGO®. Budynek ma kolorową fasadę z trzema markizami w czerwone i białe paski, duże okno wykuszowe z obrotowym stojakiem na wypieki oraz schody prowadzące na taras na dachu z miejscami do siedzenia. Rewelacyjny zestaw m... Informacje o produkcie
159,99 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Serwuj smakołyki zadowolonym klientom przytulnej cukierni LEGO®. Budynek ma kolorową fasadę z trzema markizami w czerwone i białe paski, duże okno wykuszowe z obrotowym stojakiem na wypieki oraz schody prowadzące na taras na dachu z miejscami do siedzenia. Rewelacyjny zestaw modułowy LEGO Creator 3 w 1 31077 Słodkie niespodzianki zawiera także stoisko z przekąskami, parasol, bankomat i automat z gumą do żucia. Moduły do budowania LEGO Creator można łączyć w dowolny sposób i zmienić wygląd cukierni, zamieniając miejscami okna, drzwi i inne jej części. Ten model 3 w 1 można też przebudować na dom przy basenie lub kawiarnię na rogu, by zabawa była jeszcze dłuższa. Zestaw zawiera trzy minifigurki: sklepikarza i dwoje lojalnych klientów. •W zestawie trzy minifigurki: sklepikarz i dwoje klientów. •Cukiernia LEGO® do zbudowania ma kolorową fasadę, duże okno wykuszowe, obrotowy stojak na wypieki, trzy markizy w czerwone i białe paski, taras na dachu z miejscem do siedzenia, szyld z dekoracją w kształcie ciasta i rogalików oraz bankomat. W zestawie jest także stoisko z przekąskami, automat z gumą do żucia oraz dekoracyjne kwiaty i babeczki. •Przygotuj przepyszne babeczki i wypieki, a potem ustaw je na wystawie w dużym oknie wykuszowym. •Zaserwuj klientom smakołyki i napoje ze stoiska. •Wejdź po schodach na dach i usiądź na tarasie. •W łatwy sposób można zmienić wygląd cukierni, zamieniając miejscami okna, drzwi i inne modułowe części LEGO® Creator. •Przeżywaj kolejne przygody z tym modelem 3 w 1. Cukiernię można przebudować na odprężający dom przy basenie lub przytulną kawiarnię na rogu. •Cukiernia ma ok. 16 cm wysokości, 22 cm szerokości i 11 cm głębokości. •Dom przy basenie ma ok. 13 cm wysokości, 16 cm szerokości i 12 cm głębokości. •Kawiarnia na rogu ma ok. 8 cm wysokości, 23 cm szerokości i 10 cm głębokości.

Napisz swoją opinię

LEGO CREATOR 31077 Słodkie niespodzianki

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku