Zestaw kosmetyków do makijażu, które zawsze są modne - idealny zestaw małej wizażystki.
Ogromny zestaw z prawdziwymi kosmetykami dla małych wizażystek i artystek makijażu.
Toaletka do makijażu z błyszczącym lusterkiem oraz ledowym oświetleniem przeniesie Cię do magicznego świata Crazy Chic.
Dziewczynka znajdzie tu mnóstwo zmywalnych kosmetyków, takich jak cała paleta kolorowych cieni do powiek, podkład, błyszczyki, róże, a także pędzelki do nakładania makijażu.
Oprócz tego w toaletce znajduje się aplikator i gąbka, dzięki którym młode damy mogą się malować zupełnie jak ich mamy.
Wszystkie kosmetyczne elementy zestawu są atestowane i bezpieczne dla skóry, tak jak renomowane kosmetyki i przybory do makijażu dla dorosłych, są łatwo zmywalne wodą i nie powodują alergii.
Ta wyrafinowana kasetka z kosmetykami do makijażu i bardzo stylowym podświetleniem LED lusterka przeznaczona jest dla dziewczynek w każdym wieku.
Zawartość zestawu:
- toaletka do złożenia
- 7 mieniących się błyszczyków
- 6 cieni do powiek w proszku
- 7 mieniących się cieni do powiek w proszku
- róż
- puder
- aplikator do błyszczyka
- aplikator do cieni
- gąbeczka
- naklejki
- instrukcja
Podświetlenie włącza się automatycznie po otworzeniu kasetki, tworząc odpowiedni nastrój i sprawiając, że zabawa jest jeszcze przyjemniejsza.
Zabawka rozwija:
- Kreatywność
- Sprawność manualną