FISHER PIRCE Piramidka z kółek jednorożec GDR82

Nr kat: 887961751512
Płeć:
  Dziewczynka
  Chłopiec
Wiek:
  0-2
Jednorożec Piramidka z kółek to wyjątkowa wersja klasycznej zabawki Fisher-Price® do układania. Każde kółko różni się od siebie wielkością oraz fakturą/materiałem którym są pokryte. Dziecko dzięki układaniu ich w stosik temu może poznawać nowe powierzchnie, co sprzyja rozwojow... Informacje o produkcie
64,00 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Jednorożec Piramidka z kółek to wyjątkowa wersja klasycznej zabawki Fisher-Price® do układania. Każde kółko różni się od siebie wielkością oraz fakturą/materiałem którym są pokryte. Dziecko dzięki układaniu ich w stosik temu może poznawać nowe powierzchnie, co sprzyja rozwojowi. Góra piramidki zakończona jest słodkim jednorożcem, natomiast podstawa się buja. Podczas ruchu również delikatnie podzwania. Zbawka ta sprzyja rozwojowi maluszka. Żywe kolory, różnorodne faktury, odgłosy angażują zmysły wzroku, słuchu oraz dotyku. Zabawka jest również genialną sprawą do rozwoju koordynacji ruchowej dziecka.

Napisz swoją opinię

FISHER PIRCE Piramidka z kółek jednorożec GDR82

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku