FISHER PRICE Edukacyjny mikser malucha GMX52

Nr kat: 887961864137
Płeć:
  Dziewczynka
  Chłopiec
Wiek:
  3-4
  0-2
Twój mały szef kuchni może przygotować i zmieszać wszystkie składni... Informacje o produkcie
129,00 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Twój mały szef kuchni może przygotować i zmieszać wszystkie składniki potrzebne do pysznej zabawy z Edukacyjnym Mikserem Malucha z linii „Ucz się i śmiej!”. Ten muzyczny mikser ze światełkami „wie”, kiedy kucharz wkłada do środka „składniki”, i nagradza go światełkami, muzyką, dźwiękami i wypowiedziami. Cztery wyjmowane „produkty” („jajko” grzechotka, buteleczka „mleka”, gryzak „czekolada”, „wiśnie”), dwa akcesoria do „gotowania” (miarki i łyżka), dwa przyciski włączające muzykę i dźwięki oraz urocza świecąca buzia zapewnią Twojemu maluchowi świetną rozrywkę! Zabawa, która rozwija. Wczesna nauka: wesołe piosenki i wypowiedzi uczą dzieci liter, kolorów, liczenia i nie tylko! Zręczność: chwytanie elementów do zabawy i wkładanie ich do miski rozwija zręczność i koordynację ręka–oko. Samodzielne myślenie: dzieci czeka doskonała zabawa w odkrywanie związków przyczynowo-skutkowych, gdy będą próbowały aktywować światełka i muzykę, wkładając „produkty” do miksera i naciskając przyciski. Zawartość edukacyjna w języku polskim.

Cechy produktu:
- Mikser ze światełkami i „składnikami” – do zabawy w kucharza!
- Wesołe piosenki, dźwięki i wypowiedzi w języku polskim wprowadzą Twoje dziecko w świat literek, cyferek oraz kolorów (i ich mieszania)
- Wkładaj „składniki” do miksera i wyjmuj je, aby aktywować wesołe światełka, muzykę i dźwięki
- W zestawie jest 6 wyjmowanych elementów do zabawy, w tym grzechotka „jajko”, buteleczka „mleka”, 2 miarki, zabawkowe „wiśnie”, gryzaczek w kształcie tabliczki „czekolady” (bez bisfenolu A!) i łyżeczka do mieszania
- Dla dzieci w wieku 6–36 miesięcy. Produkt jest wyposażony w przycisk kontroli głośności

Napisz swoją opinię

FISHER PRICE Edukacyjny mikser malucha GMX52

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku