FISHER PRICE Linkimals Lama Interaktywna GHY82

Nr kat: 887961806922
Płeć:
  Dziewczynka
  Chłopiec
Wiek:
  3-4
  0-2
Interaktywna Lama ze światełkami z linii Linkimals™ nadaje nowy wym... Informacje o produkcie
109,00 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Interaktywna Lama ze światełkami z linii Linkimals™ nadaje nowy wymiar klasycznej zabawie w układanie piramidki. Dzięki kolorowym światełkom oraz wesołym dźwiękom, piosenkom i wypowiedziom maluch świetnie bawi się i uczy! Wystarczy ułożyć krążki na szyi lamy lub nacisnąć jej główkę, aby rozpocząć interaktywną naukę! Dodatkowo, gdy Interaktywna Lama rozpozna innych przyjaciół z linii Linkimals™, odtworzy wraz z nimi zsynchronizowany pokaz świateł i dźwięków! Interaktywne zabawki Linkimals™ reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając! (Dodatkowe zabawki Linkimals™ są sprzedawane oddzielnie). Zabawa, która rozwija. Zręczność: chwytanie i układanie kolorowych krążków zwiększa zręczność dziecka i koordynację ręka–oko. Samodzielne myślenie: gdy Twoje dziecko odkrywa, jak ułożyć krążki w odpowiedniej kolejności, ćwiczy umiejętność rozwiązywania problemów! Zmysły: żywe światła, kolorowe krążki i wesoła muzyka angażują wzrok i słuch dziecka.
- Ułóż kolorowe krążki lub naciśnij główkę lamy, by zachwycić się światełkami, dźwiękami i muzyką
- Uczy dziecko kolorów dzięki muzycznej zabawie w układanie
- Chybotliwa podstawa do trącania
- Zbierz innych interaktywnych przyjaciół z linii Linkimals™, aby zobaczyć, jak reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając! (Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności)
- Dla dzieci od 9 miesiąca życia

Napisz swoją opinię

FISHER PRICE Linkimals Lama Interaktywna GHY82

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku