MONSTER JAM Buldożer Rolland Dirty Squad 1:64 20121440

Nr kat: 778988640975C
Płeć:
  Chłopiec
Wiek:
  3-4
  5-6
  7-8
Twórz swoje własne wydarzenia ze świata Monster Jam z tymi niesamowitymi modelami maszyn buldożerów w skali 1:64! Te niepowtarzalne, wykonane w drobniejszym szczególe maszyny wyposażone są w haki holownicze. Są nieodzownym elementem każdego wydarzenia spod znaku Monster Jam! B... Informacje o produkcie
42,00 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Twórz swoje własne wydarzenia ze świata Monster Jam z tymi niesamowitymi modelami maszyn buldożerów w skali 1:64! Te niepowtarzalne, wykonane w drobniejszym szczególe maszyny wyposażone są w haki holownicze. Są nieodzownym elementem każdego wydarzenia spod znaku Monster Jam! Buldożery poradzą sobie z budową najbardziej skomplikowanych torów przeszkód. Wkrocz do akcji z koparką, walcem i żurawiem budowlanym i twórz niepowtarzalne trasy dla twoich aut Monster Jam! Niech w ruch pójdą spychacze, ładowarki i inny ciężki sprzęt: rampy i trasy na pewno będą gotowe na czas. A jeśli twoja ciężarówka Monster Jam rozbije się w akcji, przy pomocy haka holowniczego zabierzesz ją prosto do warsztatu. Wszystko odbędzie się dokładnie, jak na prawdziwym Monster Jam show.Zbierz pozostałe modele w skali 1:64 z serii "Buldożer" i twórz u siebie w domu widowiska Monster Jam!

Napisz swoją opinię

MONSTER JAM Buldożer Rolland Dirty Squad 1:64 20121440

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku