MONSTER JAM Samochód transportowy 2w1 6058258

Nr kat: 778988242551
Płeć:
  Chłopiec
Wiek:
  5-6
  7-8
  9+
W skład zestawu wchodzi Monster Truck El Toro Loco. Posiada duże gu... Informacje o produkcie
279,00 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
W skład zestawu wchodzi Monster Truck El Toro Loco. Posiada duże gumowe koła, dzięki którym bez problemu mogą poruszać się po powierzchniach, wysokie podwozie i nadwozie w kolorze pomarańczowo-żółtym z napisem El Toro Loco. Wóz stworzony na wzór rzeczywistych Monster Trucków stworzonych przez FELD Motor Sports.

Oprócz Monster Trucka w zestawie znajduje się transporter na gumowych kołach, który jest jednocześnie rampą do ćwiczeń i akrobacji. Pojazd posiada niebieską kabinę oraz kontener ze zdjęciami Monster Tracków. Zabawkę można przetransformować w rampy wyścigowe, a w środku znajdują się także beczki i donut spinner. Transporter jest w stanie pomieścić do 4 Monster Trucków.

Zestaw transporter 2w1 z Monster Truckiem idealnie sprawdzi na prezent. Zapewni pole do ćwiczeń najróżniejszych akrobacji i tricków pojazdem oraz zapozna ze światem Monster Jam.

Napisz swoją opinię

MONSTER JAM Samochód transportowy 2w1 6058258

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku