• Nowy

BIGJIGS Mini farma BJ684

Nr kat: 691621006849
Płeć:
  Dziewczynka
  Chłopiec
Wiek:
  3-4
  5-6
Mini farma – domek – to kolejna drewniana zabawka z mini serii. Całość zamknięta w uroczym, wykonanym z wielką starannością i dokładnością domku. Gdy go otworzymy, znajdziemy w nim zwierzątka z farmy i parę gospodarzy. Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku 3+. Mini farma –... Informacje o produkcie
139,00 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Mini farma – domek – to kolejna drewniana zabawka z mini serii. Całość zamknięta w uroczym, wykonanym z wielką starannością i dokładnością domku. Gdy go otworzymy, znajdziemy w nim zwierzątka z farmy i parę gospodarzy. Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku 3+. Mini farma – domek – to wspaniała zabawka nie tylko dlatego, że jest bardzo kolorowa, jest w niej dużo elementów i pobudza wyobraźnię naszego dziecka, ale również dlatego, że całość jest zamykana i łatwo ją przenieść z miejsca na miejsce a elementy zawsze będą na swoim miejscu. Podstawowe korzyści: Mini domek, zamykany, z uchwytem, łatwo więc zabawkę przenosić. Wykonana całkowicie z drewna, będzie nie tylko bawić ale również rozwijać wyobraźnię dziecka.

Napisz swoją opinię

BIGJIGS Mini farma BJ684

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku