BARBIE Ogródek Chelsea Zestaw FRH75

Nr kat: 887961626087
Płeć:
  Dziewczynka
Wiek:
  3-4
  5-6
  7-8
Wyhoduj przepyszną sałatę i marchewki za pomocą specjalnej prasy do ciasta Barbie! Napełnij praskę specjalnym ciastem dołączonym do zestawu i pociągnij za dźwignię w kształcie portalu ogrodowego. Spójrz jak wyrasta z ziemi Twoja marchewka i sałata! Możesz również wyhodow... Informacje o produkcie
99,00 zł
Ilość

Towar dostępny / Czas realizacji już od 1 do 2 dni roboczych / Możliwość zwrotu towaru do 14 dni / Odbiór osobisty możliwy tego samego dnia (pn-pt)
Wyhoduj przepyszną sałatę i marchewki za pomocą specjalnej prasy do ciasta Barbie! Napełnij praskę specjalnym ciastem dołączonym do zestawu i pociągnij za dźwignię w kształcie portalu ogrodowego. Spójrz jak wyrasta z ziemi Twoja marchewka i sałata! Możesz również wyhodować przepyszne i słodziutkie jabłuszka! Umieść ciasto w drzewie - foremce, która ukształtuje owoc! Nie zapomnij zebrać zbiorów - użyj w tym celu łopaty i koszyka. Pamiętaj również, aby podlewać swoje warzywka za pomocą konewki! Stwórz swój ogród marzeń razem z uroczą Chelsea ubraną w przepiękną wiosenną stylizację!

Napisz swoją opinię

BARBIE Ogródek Chelsea Zestaw FRH75

Napisz swoją opinię

Polub nas na facebooku